Grupa p211

Naszą przewagą jest doświadczenie

Witamy na naszej stronie

Trzon Grupy P211 tworzą menadzerowie posiadajacy wieloletnie doswiadczenie w projektowaniu, budowaniu i zarzadzaniu przedsiębiorstwami, w szczególnosci na rynku utility. Nasząprzewagą jest umiejetnosćpostrzegania biezacych zdarzeńbiznesowych w perspektywie strategicznej. Opracowaliśmy i skutecznie wdrozyliśmy programy poprawy efektywnosci operacyjnej, uzyskujac optymalizacjękosztów, w tym zatrudnienia, zwiekszenie przychodow i poprawęwynikow finansowych. Wiemy jak skutecznie zarządzaćprojektami i procesami biznesowymi. Zrealizowaliśmy skutecznie szereg inwestycji na rynku energetycznym.

Grupę p211 tworzą

Leszek Nowak
Leszek Nowak
partner

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej oraz studiów MBA prowadzonych przez GFKM we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim i IAE Aix-en- Provence Grauduate School of Management. Posiada certyfikat menedżera zarządzania ryzykiem POLRISK. Jest uprawniony do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leszek Mrazek
Leszek Mrazek
partner

Absolwent Wydziału Elektrycznego Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Zielonej Górze, studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej oraz studiów Executive MBA IAE Aix-en- Provence Grauduate School of Management. Posiada certyfikat Prince2 – Zarządzanie Projektami. Posiada uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpraca

Do grona naszych partnerów i współpracowników należą między innymi: